فراهان آنلاین

جهان سر بسر حکمت و عبرت است چرا بهره ما همه غفلت است

استخدام در سایت سایپا کاشان
كارخانه خودروسازی سایپا كاشان كه بزرگترین سایت تولید خودرو در خاورمیانه محسوب می شود با حضور رئیس جمهور افتتاح ‌شد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به كاشان، كارخانه خودروسازی سایپا كه بزرگترین سایت تولید خودرو در خاورمیانه محسوب می شود با هدف تولید خودرو ملی سایپا (پروژه S81) و سایپا 111 دقایقی پیش با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور كشورمان و محرابیان وزیر صنایع و معادن در كاشان افتتاح شد.

برای احداث و راه اندازی این سایت تاكنون چهار هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده كه بخش عمده این سرمایه گذاری‌ها مربوط به ماشین آلات، تجهیزات و خطوط تولید است.

ظرفیت تولید كارخانه خودروسازی سایپا كاشان سالانه 150 هزار دستگاه خودرو ملی S81 و سایپا 111 است كه این سایت در طول ماه های گذشته و در مراحل آماده سازی و راه اندازی اولیه به تولید سایپا 132 و پراید صبا نیز اشتغال داشته است.

كارخانه تولید خودرو سایپا كاشان با هدف افزایش ظرفیت تولید و عرضه انواع خودروهای سواری برمبنای چشم انداز برنامه های گروه خودروسازی سایپا و همچنین بسترسازی و ایجاد ظرفیت های جدید برای تولید محصولات جدید، از جمله خودروی ملی S81، در مساحتی بالغ بر 318 هكتار احداث شده است.

سایت خودروسازی سایپا كاشان بزرگترین كارخانه صنعتی ایران به لحاظ وسعت محسوب می‌شود و در حال حاضر به عنوان بزرگترین سایت تولید خودرو در خاورمیانه شناخته شده و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته است.

این سایت خودرو سازی 1600 نفر بطور مستقیم و 6000 نفر بطور غیر مستقیم در مرحله اول اشتغال زایی دارد كه با این میزان اشتغال زایی نرخ بیكاری در كاشان 9 در صد كاهش می یابد.
سایت خودرو سازی سایپا كاشان دارای 86 دستگاه ربات و دارای قابلیت مونتاژ 35 دستگاه خودرو تمام ایرانی اس81 سایپا در ساعت و هچنین با سرمایه گذاری در دو فاز به میزان 500 میلیارد ریال و همچنین دارای 65 درصد اتوماسیون می باشد.

رییس جمهور و هیئت همراه از مراحل ساخت خودرو در این كارخانه بازدید به عمل آوردند.

   


[ سه شنبه چهارم خرداد ۱۳۸۹ ] [ 23:47 ] [ شورای نویسندگان ]

[ ]مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ،